<small>Autorem artykułu jest Germano</small><br>
<b>Podsłuch komputera, maili, czatu, poczty</b><br>
Przypuszczasz, że Twój pracownik zajmuje się w nie tym, czym powinien? A może chcesz się dowiedzieć, dlaczego Twój partner ostatnio tak dużo czasu spędza przed komputerem? Zastanawiasz się czy Twoje dziecko odpowiednio korzysta z Internetu? Teraz możesz to sprawdzić.
<br>
<a href="http://www.germano.pl/22-podsluch-komputera" target="_blank" title="podsłuchy">Podsłuchy</a> komputerowe to szpiegowskie oprogramowania, dzięki którym poznasz treści wysyłanych wiadomości e-mail, przechwycisz rozmowy prowadzone za pośrednictwem komunikatorów, a także poznasz odwiedzane strony internetowe. Wystarczy jedynie zainstalować oprogramowanie na dowolnym komputerze działającym w systemie operacyjnym WINDOWS XP, które otrzymasz na przenośnej pamięci USB (pendrive). Obsługa jest niezwykle prosta i każdy sobie z nią poradzi. Podpinasz pendriva do komputera, instalujesz z instrukcją obsługi (około 2 min.) i gotowe! Od tej chwili wszystkie interesujące Cię informacje są kopiowane do ukrytego folderu, którego wykrycie jest praktycznie niewykonalne! Ogromną korzyścią podsłuchu jest możliwość robienia zrzutów ekranu, czyli zapisu aktualnego obrazu wyświetlanego na monitorze. Dzięki temu możesz zobaczyć dokładnie to, co w danej chwili widzi osoba korzystająca z komputera, na którym został zainstalowany nasz podsłuch. Jak odczytać teraz te wszystkie zdobyte informacje? Jeśli uznamy, że podsłuch zebrał dla nas już wystarczającą ilość danych, ponownie podpinamy pendrive do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem i kopiujemy. Nic bardziej prostego! Czas kopiowania uzależniony jest od ilości zgromadzonych danych i trwa od 15 sekund do 5 minut. Wszystko to, czego potrzebowaliśmy jest teraz w naszych rękach!
<br><strong>Sprzedajemy <a href="http://www.germano.pl" target="_blank" title="podsłuchy">podsłuchy</a>, kamery szpiegowskie- Sklep Detektywistyczny</strong>
<br>---<br>
Artykuł pochodzi z serwisu <a href="http://www.publikuj.org">Publikuj.org</a>.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz